7185-66-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, więc można założyć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Penis napełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją ma miejsce, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o realnym kłopocie ze wzwodem, gdy zaburzenie następuje przynajmniej w 75% przypadków i trwa to przez długi okres. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze przyczyny problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W sytuacji, kiedy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz chęci na zbliżenia. Warto w takich przypadkach zadbać o unikanie sytuacji stresowych, relaks cialis tanio i rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz