4592-3446-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje parę prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna lub jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki na pewno okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego kamagra w zelu uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada transport krwi do członka w czasie stosunku. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.

Dodaj komentarz