4072-2074-ico-wu.jpg

Łatwe? To do działania, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, zależy jest także od potencjału organizmu. erekcja
Toteż poza zadbaniem o adekwatną oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, aby sprostało zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wypunktowanymi w artykule radami, każdy z nas mógłby wymienić kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany sposób odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie smacznego oraz pomysłowego posiłku: miło i spokojnie lub energicznie i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji seksualnej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra cena

Dodaj komentarz