2309-6085-ico-wu.jpg

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Dotykanie można zacząć od delikatnych muśnięć i z czasem zwiększać moc nacisku. Każdą z pięt trzeba pobudzać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie bardziej reagują na uciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne tania viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Dodaj komentarz